Om oss

Styret i Jordvernforeningen i Rogaland 2022/2023

LederDag Rausteindraustei@online.no
NestlederHenning Røyneberghenning.royneberg@gmail.com
KassererKjetil Sikveland Roslandkj-rosl@online.no
SekretærSolveig Horve Bergsholmsolhober@gmail.com
StyremedlemJane Dye Sjursenjanesjursen@gmail.com
1. varaSven Magnus Skimmelandskimmeland@zoho.com
2. varaTorgeir Kinntorgeir.kinn@online.no
3. varaArild Vaglearildvag@online.no

Kontakt oss

Takk for at du ønskjer å nå oss i Jordvernforeningen i Rogaland!

Send epost til rogaland@jordvern.no, så vil eposten automatisk gå til leiar.